česky Česká verze
English English Version

O STRÁNCE

Autor: »8-AK«; © 2007
Verze: 3.35
Aktualizace: 2020-08-08
Kódování češtiny: ISO Latin-2
Používá technologii PHP 5

Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS!

Návštěvnost

TOPlist

ÚVOD

Vítejte na aktualizovaných stránkách HLODAVCI.cz! Verze 3 má kompletně nový, originální obsah. Naleznete zde popisy, základní informace o domácím chovu a fotogalerii známých i méně známých druhů hlodavců. Pokud zde nenaleznete odpovědi na všechny své otázky nebo pokud máte nějaké dotazy ohledně stránek samotných, neváhejte se obrátit na autora stránek pomocí formuláře, který naleznete v sekci dotazy. Odpověď vám bude zaslána v co nejkratší možné době na váš E-mail a zároveň se objeví v sekci dotazy pro případ, že by stejná otázka napadla ještě někoho jiného. V případné zprávě nezapomeňte, prosím, uvést vaše jméno a konstruktivní názor nebo dotaz. Neposílejte, prosím, zprávy s nesmyslným, urážlivým nebo reklamním obsahem. Rovněž se pokuste vyvarovat zpráv typu "stránky se mi líbí/nelíbí" bez uvedení důvodů, proč tomu tak je, nebo co by se zde mělo zlepšit.

ANKETA

AKTUALITY

TECHNICKÉ POZNÁMKY

Tyto stránky byly vytvořeny podle standardu W3C (odkaz mimo tyto stránky) pro HTML 4.01 a CSS 2.1 a podporují prohlížeče Microsoft Internet Explorer (MSIE) 7, Opera 9, Netscape Navigator (NN) 6 a Firefox 1. Některé starší prohlížeče však mohou mít problémy se správným zobrazením stránek. Rozlišení obrazovky pro prohlížení těchto stránek by mělo být minimálně 1024*768 px. Návštěvnost těchto stránek je sledována skriptem ze serveru TOPlist.cz (odkaz mimo tyto stránky). Základní statistiky naleznete přímo na této stránce; kompletní verze je pak veřejně dostupná na serveru provozovatele počítadla.

ZNÁMÉ PROBLÉMY

POZOR AGRESIVNÍ HLODAVCI

Prohlížeče MSIE 6 a starší nemají plnou podporu standardu CSS 2.1 a grafického formátu PNG. Stránky byly testovány v prostředí MSIE 6.0.2900, kde jsou plně funkční, avšak grafika a formátování nejsou zobrazeny zcela tak, jako v novějších prohlížečích.

Při rozlišení obrazovky menším než 1024*768 px. může dojít k nesprávnému zobrazení grafiky v pravém sloupci stránky.

________________________
Tabulka s nápisem byla navržena na stránkách Warning Label Generator (odkaz mimo tyto stránky), [EN], 2007-08-21; úpravy provedl »8-AK«