Novinky

23. prosinec 2009 — Where the code will take me

Práce, práce, práce, vždyť to znáte. A tento příspěvek je také inspirován událostmi v mém zaměstnání. Výsledek mého pokusu je ale, myslím, tak všeobecný, že by se s ním mohl ztotožnit snad každý programátor.

3. říjen 2009 — Zkoumání infračervené klávesnice pro Palm

Nevím, jestli to bylo přemírou nudy nebo na mě zase jednou skočilo aktivnější období, ale vrhl jsem se dneska na infračervenou klávesnici k Palmu, abych vyzkoumal, jak vlastně komunikuje. Výsledky svého zkoumání jsem se pokusil shrnout v tomto článku.

10. květen 2009 — Fanfikce pro AnimeFest 2009

Protože se už nemůžu dočkat, rozhodl jsem se zveřejnit svou fanfikci už teď. Počítám, že většina zainteresovaných lidí si jí stejně přečte až celá akce skončí. V čítárně tedy můžete nalézt mou soutěžní fanfikci nazvanou "Hra na lidi". Přeji příjemné čtení. A teď mě omluvte, musím vyrazit do Brna, abych si stihl převzít cenu.

6. květen 2009 — Povolání: Informační dělník

Když se mě někdo zeptá, co dělam, většinou odpovím, že programuju. Je to dostatečně specifické, aby si člověk mimo obor udělal obrázek. Zároveň je to ale natolik obecné, že to jen stěží postihuje všechny důležité činnosti, které v práci musím vykonávat. Jak bych tedy měl v krátkosti popsat, co vlastně dělám?

29. leden 2009 — Geologie je víc než hudba

Kamarád mě dneska hned po ránu vyprovokoval svým demotivátorem ohledně antracitu. Tak jsem tedy usedl ke GIMPu a složil takové hudebně geologické kámen – nůžky – papír.

">Nejnovější články ?offset= ">Novější články ?offset= ">Starší články ?offset= ">Nejstarší články

Odkazovník jinam

Animefest.cz Žangletřitečky Kain Problem